Nasze nadzieje

To są nasze nadzieje na mocną wałbrzyska lekkoatletykę. Wielu znanych wałbrzyskich zawodników zaczynało właśnie od czwórboju lekkoatletycznego. A niektóre rekordy  do dziś dzierży … Sebastian Janikowski, znany kopacz drużyny futbolu amerykańskiego, finalista Super Bowl. Tym razem startowały dziewczynki i tradycyjnie PSP26, prowadzona przez naszą klubową trenerkę Hanne Kotynię, nie dała szans rywalkom. PSP26 wyprzedziła  w tej rywalizacji PSP 17 ( opiekun Agnieszka Raciniewska) i PSP 22 (opiekun Dorota Cichy). Kolejne miejsca zajęły:  PSP2, PSP5, PSP6, PSP23, PSP28, PSP37, PSP21, MSP Szczawno-Zdrój,  PSP 9.  Poza konkursem  wystąpił II zespół PSP26. Najlepsze wyniki  indywidualnie uzyskali, bieg 60m – Ania Kieroń (PSP26); bieg 600m – Ada Polerowicz (PSP26), skok w dal – Natalia Koperska (PSP22), rzut piłeczką : Karolina Lis (PSP17),  Nikola Basitta (PSP17), Klaudia Bąkiewicz (PSP28).  Zwycięska szkoła wystąpiła w składzie: Jessica Kaputa, Ada Polerowicz,  Nikola Okopniak, Aleksandra  Domagała, Julia Sikorska, Gabriela Sadowska,  Agnieszka Rymkiewicz, Agata Matyjasek, Natalia Sławińska,  Klaudia Żywarska. Opiekun:  Hanna Kotynia.