Gratulacje dla weterana

W  Toruniu podczas XXIII Mistrzostwa Polski Weteranów w lekkiej atletyce były zawodnik, trener  i działacz naszego klubu Czesław Roszczak w kategorii M70 znowu święcił sukcesy.  W  rzucie oszczepem zdobył srebrny medal z wynikiem  34,78m, w pchnięcia kulą wywalczył złoty medal z nowym rekordem kraju 13,68m, a następnie drugi srebrny medal w rzucie młotem. Pierwszy dzień zakończył więc trzema medalami.  W swojej koronnej konkurencji  rzucie dyskiem  Roszczak nie miał godnych rywali, rzutem na odległość  41,76m ustanawia nowy rekord Mistrzostw Polski i zdobywa drugi złoty medal. Na koniec Czesław Roszczak został jeszcze uhonorowany pucharem minister sportu dla najlepszego zawodnika Mistrzostw Polski Weteranów. Gratulujemy!