Świetnie gimnazjaliści

Obie drużyny sportowego PG 11 stanęły na podium podczas Mistrzostw Dolnego Śląska szkół w biegach przełajowych. Dziewczęta z PG 11 wygrały drużynowo rywalizację, a piate miejsce zajęły biegaczki z wałbrzyskiego PG9 z Podzamcza. natomiast chłopcy z PG 11 zajęli trzecie miejsce, a biegacze z PG 9 zajęli szóste miejsce. Dzięki temu Wałbrzych za obie kategorie także stanął na podium. Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali, dziewczęta, grupa młodsza: 6. Oliwia Głód 10. Paulina Skrzypińska 12. Weronika Kowalska 13. Wiktoria Skrzypińska; dziewczęta starsze: 4. Paulina Józik 7. Marta Pieczarka 8. Natalia Skupin; chłopcy młodsi: 12. Łukasz Macki 14. Aleksander Atamańczuk; chłopcy starsi: 9. Maksymilian Piotrowski 12. Adrian Wychowałek 14. Dominik Jankowski 17. Adrian Żukowski. Z tą mlozież ą pracują Małgorzata Uliasz, Hanna Kotynia, Natalia Urbacka, Mikołaj Grzeszak.