Jest ósmy medal

Ostatecznie w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska młodzików  zawodnicy LKS Górnik zdobyli osiem medali. Ósmy medal Halowych MDś zdobyła Oliwia Głód w biegu na 300 m. W tej konkurencji wałbrzyszanki  we dwie stanęły na podium, bowiem srebrny medal zdobyła Joanna Biel, także z LKS Górnik. Tak więc tę imprezę nasi młodzicy zakonczyli zdobyciem 3 medali srebrnych i 5 brązowych. Ponadto kilkoro z nich było bardzo blisko kolejnych medali. Czwarte miejsce w skoku w dal zdobyła Alicja Kolanek, a piąte Adrianna Grędzińska, obie miały wynik gorszy od brązowego medalu tylko o 2 cm. Czwarte miejsce  w skoku w dal uzyskał Jakub Ochyra. Piąta w biegu na1 km była Nikola Milka, piąta w pchnięciu  kulą była Justyna Bryłka, piąty w biegu na 60 m był Dawid Dopieralski. Szóste miesce w biegu na 1 km wywalczył Adrian Żukowski. Gratulujemy naszym młodzikom tych wyników!