Udany debiut

To była prawdziwa inauguracja sezonu letniego. We Wrocławiu wystartowało wielu zawodników LKS Górnik, a część stanęła na podium lub zajęła miejsca w jego pobliżu. Co cieszy we wszystkich kategoriach wiekowych. Szczególnie udane starty mieli młodzicy. Zwycięstwo odniósł młodzik Maciej Adamus, który w rzucie młotem uzyskał wynik 47,87m.  Drugie miejsca zajęli: Jakub Janiszewski 800m, Karol Molak pchnięcie kulą,  Maciej Adamus rzut dyskiem, Michalina Wróblewska  pchnięcie kulą, Daria Szałańska  pchnięcie kulą, Oliwia Słowik  rzut oszczepem, Oliwia Czaban rzut dyskiem,  Klaudia Poszwa 110 m ppł. Czwarte miejsca wywalczyli Maciej Adamus kula, Mateusz Jopek skok w dal, Damian Dauksza skok w dal, Oliwia Czaban oszczep, Michalina Wróblewska dysk, Patrycja Wyrzyńska – 110 m ppł. Szósty był Marcin Ochyra w skoku wzwyż i Karol Molak kula. Poniżej kompletne wyniki.