Czwórbój Przyjaźni

Nasz klub wraz Wałbrzyskim Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Aqua Zdrój  i SZS Dolny Śląsk we Wrocławiu organizują zawody lekkoatletyczne dla dziewcząt 6 maja i dla chłopców 7 maja o  godz. 10 na kompleksie lekkoatletycznym PSP nr 26  ul. Palisadowa. Program zawodów obejmuje bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg  na 600 m dziewczęta i na 1000 m chłopcy. Drużyny złożone są z 6. zawodników i zawodniczek. Na wynik drużyny składają się wyniki 5 najlepszych zawodników. Wyniki przelicza się na punkty wg tabel czwórbojowych. Do zawodów strefowych awansują dwie najlepsze szkoły. Czołowe szkoły zostaną nagrodzone pucharami oraz medalami za punktację dziewcząt i chłopców. W konkurencjach indywidualnych zostaną wyróżnione najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy.