MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW WROCŁAW 2019-09-08

 8 medali zdobyli młodzicy z naszego klubu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Pogoda dopisała i sprzyjała osiąganiu bardzo dobrych wyników. Zawodnicy ustanowili 6 rekordów życiowych. Medale zdobyli:

Złoty: Maja Olszak (bieg na 80m przez płotki)

           Alicja Gnyp (rzut dyskiem)

           Maciej Wojciechowski (pchnięcie kulą)

Srebrne: Maja Olszak (skok w dal)

Brązowy: Martyna Sterenga (bieg na 80m przez płotki)

                Emilia Kulik (skok wzwyż)

                Alicja Gnyp ( pchnięcie kulą)

                Maciej Wojciechowski (rzut oszczepem)

W zawodach startowali jeszcze: Wiktoria Mrowiec, Samanta Langa i Maja Wychowaniec. Wszystkie uzyskane wyniki pozwoliły na zebranie 22 punktów . Za dwa tygodnie czworo naszych zawodników : Maja Olszak, Martyna Sterenga, Alicja Gnyp i Maciej Wojciechowski będą reprezentować nasz klub w Mistrzostwach Polski Młodzików. 

                      Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *