Piątki lekkoatletyczne  –  klasy VII SP i II Gimnazjum – 8 luty 2018 – wyniki

144 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 6 szkół , wystartowało w finale  Piątków Lekkoatletycznych. Wałbrzych reprezentowało 5 szkół: PSP 23,26,37, Gimnazjum 11,13. Na starcie zobaczyliśmy również zawodników ze Szczawna.  Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 oraz trenerzy LKS Górnik .

Po dwa medale zdobyli: Weronika Ożga (PG 13), Ada Stawiarz( PSP 26), Sandra Palka ( PG 11), Dominik Płużka (PG 11), Sebastian Sekuła (PG 13),Kacper Sokólski (PSP 37)  .  Po bardzo wyrównanej walce I miejsce zajęli zawodnicy z PG 13. Wyprzedzili oni zawodników z PG 11 o 5,5 punktu.

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, a wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe puchary.

Pełne wyniki zawodów: piątki tabele Gim finały 2018

Hanna Kotynia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *