Piątki lekkoatletyczne – klasy VII SP i II GIM – 16.11.2017

142 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 9 szkół , wystartowało w I rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Wałbrzych reprezentowało 5 szkół: SP 23,26,28, Gimnazjum 11,13. Po raz pierwszy w zawodach mogły startować reprezentacje szkół z innych gmin. Na starcie zobaczyliśmy zawodników ze Szczawna-Zdrój, Walimia, Starych Bogaczowic oraz Pszenna.

Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 oraz trenerzy LKS Górnik . Po dwa medale zdobyli: Weronika Ożga (Gim 13), Zofia Pradel (SP 26), Dominik Płużka (Gim 11), Sebastian Sekuła (Gim 13) i Szymon Sargalski (SP 26) .

Po I rzucie na czele znajdują się trzy szkoły: Gim 13 przed SP 26 i Gim 11). Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami.

Pełne wyniki zawodów w załączniku.

Piątki l.a Gim I rzut

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *