Piątki lekkoatletyczne – klasy V – VI – 10.11.2017 r.

122 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 7 szkół podstawowych, wystartowało w I rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Każdy z nich startował w dwóch konkurencjach. Najwięcej zawodników wybrało rzut piłką lekarską w tył przez głowę i bieg na 60m. Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 oraz trenerzy LKS „Górnik” Wałbrzych . Po dwa medale zdobyli: Wiktoria Mrowiec ( SP Szczawno Zdrój), Izabela Pisarczyk i Oskar Bogdański ( SP 26), Ksawier Wiewiór ( SP 23) .

Po I rzucie na czele znajdują się dwie szkoły: SP 26 przed SP 28. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami.

Pełne wyniki zawodów w załączniku.

piątki l.a SPI rzut

Hanna Kotynia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *