Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka dla każdego! 18-19.11.2017 Toruń

W sobotę i niedzielę – 18-19 listopada 2017 odbyły się zawody finałowe Lekkoatletyka dla każdego! w Toruńskiej hali. Z wałbrzyskich zawodników programu Lekkoatletyka dla każdego, którzy w większości są zawodnikami LKS „Górnik” Wałbrzych, do Torunia pojechali: Ożga Weronika, Olszak Maja, Satora Weronika, Leśniowski Oskar, Dziubiński Grzegorz i Kusz Michał.

Wałbrzyscy zawodnicy, reprezentujący OLA Dolny Śląsk, zawody w Toruniu mogą zaliczyć do udanych. Weronika Ożga w konkurencji skoku w dal K 13 zajęła 4. miejsce z wynikiem 4,77 m. Maja Olszak – skok w dal K 13 – 4. miejsce – 4,65 m.

Weronika Satora w rzucie piłką lekarską DZ 12 zajęła 4. miejsce z wynikiem 9,60 m.

Grzegorz Dziubiński w skoku w dal M 14 zajął 3. miejsce i zdobył brązowy medal z wynikiem 5,33 m.

Najlepiej spisał się Oskar Leśniowski, który w pchnięciu kulą M 13-14, zajął 1. miejsce i zdobył złoty medal z wynikiem 11,52 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

Specjalne podziękowania dla p. Hanny Kotyni za opiekę nad zawodnikami.

Pełne wyniki zawodów:

2017-11-18-19 Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyka dla każdego! – Toruń (wyniki) 2a

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *