Zapraszamy na Miting !

LKS Górnik zaprasza na halowy Miting w dniu 04.02.2017 r.

MIEJSCE ZAWODÓW: Lekkoatletyczna hala sportowa ul. Chopina 1 Wałbrzych
TERMIN ZAWODÓW: 04.02.2017 r /sobota/ godz. 11.00

KONKURENCJE:

• 60m K i M
  • 60m ppł K i M
  • wzwyż K i M
  • w dal K i M
  • kula K i M

Prawo startu w zawodach mają zawodnicy klubów dolnośląskich, posiadający ważne badania lekarskie. Zawodnik może maksymalnie wystartować w dwóch konkurencjach, obowiązują klubowe numery startowe z przodu i z tyłu koszulki. Zawodnicy spoza województwa dolnośląskiego 10,- zł osobostart.

Koszty zawodów ponosi organizator DZLA oraz LKS Górnik Wałbrzych, koszty dojazdów uczestniczące kluby. Zgodnie z ustawą o Kulturze Fizycznej obowiązek ubezpieczenia zawodnika od NW należy do klubu, który zawodnik reprezentuje. Organizator zawodów nie ponosi odpowiedzialności za szkody materialne i z tytułu ubezpieczeń zdrowotnych.

Szatnie służą wyłącznie jako przebieralnie i będą czynne w dniu zawodów od godz. 9.45, rzeczy wartościowe należy przekazać opiekunom klubowym.

PROGRAM MINUTOWY zostanie opracowany po zakończeniu zgłoszeń i będzie dostępny na godzinę przed rozpoczęciem zawodów.

Serdecznie zapraszamy !