Podsumowanie – LKS „Górnik” Wałbrzych na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20

Czas podsumować występ naszych lekkoatletów na Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20.

Piotr Pytlak w pchnięciu kulą juniorów U20 ( kula 6kg ) zajął 8. miejsce w gronie 14 zawodników, z wynikiem 14.27 m.
Wyniki poszczególnych serii: 14.10, 13.76, 14.27, 13.89, x, 14.08.
Plan minimum – awans do finału – wypełniony, wynik na poziomie rekordu życiowego pozwoliłby Piotrowi na 5. miejsce.

Daria Szałańska w pchnięciu kulą juniorek młodszych U18 ( kula 3kg ) zajęła 8. miejsce – 12.50 m, na piętnaście startujących zawodniczek.
Wyniki poszczególnych serii: 11.77, 12.34, 12.04, 12.50, 12.50, x.
Daria również awansowała do ścisłego finału, w finale zabrakło doświadczenia w zawodach ogólnopolskich z najlepszymi.

Zdjęcie Dariusz Stoński Photography

Michalina Wróblewska w pchnięciu kulą juniorek U20 ( kula 4kg ) zajęła 11. miejsce z wynikiem 10.34.
Wyniki poszczególnych serii: 10.34, 9.40, 9.70.

Niestety brak awansu do ścisłego finału i start poniżej swoich możliwości.

Dziękujemy zawodnikom i trenerowi za reprezentowanie klubu na Mistrzostwach Polski.
Oby starty z czołówką krajową w zawodach halowych zaprocentowały lepszymi wynikami w sezonie letnim.