Piątki lekkoatletyczne szkół podstawowych – 2017-02-08 – Wałbrzych

Piątki lekkoatletyczne  –  Szkoły Podstawowe

135 zawodników i zawodniczek reprezentujących 7 szkół podstawowych  wystartowało w II rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Każdy z nich startował w dwóch konkurencjach. Najwięcej zawodników wybrało skok w dal i bieg na 60m. Wśród startujących, żółtymi koszulkami, wyróżniały się dzieci uczestniczące w programie Lekkoatletyka dla każdego Zawody przebiegały w miłej , sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie- wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 i trenerzy LKS Górnik . Po dwa medale zdobyli: Klaudia Szlęg (PSP 2), Oskar Leśniowski (PSP 26), Mateusz Sidor (PSP 28) i Kacper Sokólski (PSP 28). W końcowej klasyfikacji I miejsce zdobyła PSP 26 przed PSP 2 i PSP 23. Najlepsze dzieci zostały nagrodzone medalami, a szkoły pucharami. Pełne wyniki zawodów w załączniku.