Nasze życzenia

Przed nami czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas życzeń, refleksji i deklaracji. Zanim złożymy życzenia naszym zawodnikom, trenerom, kibicom, współpracownikom, kilka zdań podsumowań. Za nami dobry rok: z oddanym Orlikiem lekkoatletycznym w Wałbrzychu, z wieloma imprezach, z medalami Mistrzostw Dolnego Śląska i startami w Mistrzostwach Polski. A przed nami rok jeszcze ciekawszy. Rok jubileuszu 70-lecia sportu wałbrzyskiego i wałbrzyskiej lekkoatletyki. Mamy plany obchodów naszego święta, imprez, wydawnictw i przede wszystkim spotkania koleżeńskiego pokoleń. I mamy nadzieję na rozpoczęcie zapowiadanej od kilku lat inwestycji lekkoatletycznej na stadionie Nowe Miasto. Z tymi nadziejami się z Państwem dzielmy, dziękując za pracę i wyniki w mijającym roku. Życzymy Spokojnych, Udanych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkich sportowych, zawodowych i osobistych planów w Nowym 2016 Roku!

Zarząd LKS Górnik Wałbrzych

cardLKS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *