Prezes apeluje

Znajdujemy się w przededniu wielkiego świętowania sportu wałbrzyskiego, a które apeluje prezes LKS Górnik Stanisław Grędziński. Lekkoatletyczny Klub Sportowy Górnik, kierowany przez Stanisława Grędzińskiego, chce  zorganizować swój jubileusz dla środowiska li tylko lekkoatletycznego. Stąd prośba prezesa, by do końca stycznia wszyscy, którzy mieli kontakt z sekcją la w dawnym TKS Górnik, a następnie z LKS Górnik Wałbrzych, zgłaszali swoją chęć do uczestnictwa w takim zjeździe wałbrzyskich lekkoatletów. Spotkanie to odbędzie się albo w czerwcu, albo we wrześniu 2016. Na przyszły rok lekkoatleci szykują miting wspomień, wydawnictwo okolicznościowe, upominki jubileuszowe i wspólną zabawę. Stąd prośba o jak najwcześniejsze deklaracje udziału w tych wydarzeniach. Kontakt telefoniczny pod numerem 660 641 299 lub mailowy: Stach08@interia.pl lub lksgornikwalbrzych@wp.pl. Zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *