Cztery medale

Nasi młodzicy zdobyli cztery medale podczas MMM we Wrocławiu. Co ważne, drużynowo zajęli 6. miejsce, a w punktacji klubów Dolnego Śląska wysokie 3. (za Bolesłavią i Osą Zgorzelec) , zdobywając 26 punktów.  Dwa srebrne i dwa brązowe medale zdobyli młodzicy Górnika podczas międzywojewódzkich mistrzostw we Wrocławiu. Drugie miejsca zdobyli Oliwia Czaban w rzucie dyskiem  (32,15m) i Karol Molak w rzucie oszczepem (44,88m). Natomiast trzecie miejsca zajęły  Daria Szałańska w pchnięciu kulą (10,45m) i Weronika Janik w skoku w dal (4,76m). Ta nasza czwórka wyróżniła się też w niedawnym trójmeczu młodzików  Dolny Śląsk – Liberec – Saksonia, gdzie Dolny Śląsk zajął pierwsze miejsce.  Piaty w rzucie dyskiem był Bartosz Raszewski, a Daria Szałańska zajęła piąte miejsce w rzucie oszczepem.  Kornelia Dyduch była 7. w biegu na 300 m i 8. w sprincie na 100 m.  także 8.  w biegu na 600 m był Emanuel Szymański oraz  Damian Dauksza w skoku w dal.  Poza tym w barwach LKS Górnik wystartowali Maciej Woźniak, Ola Tomaszewska, Bartek Trzop, Klaudia Poszwa, Kinga Kuśtak, Karolina Baranowska. Angelika Pługowska, Natalia Krynicka.

2015-09-11-MMM-Wrocław