Brawo młodzicy

Po juniorach bardzo dobry start w Mistrzostwach Dolnego Śląska zaliczyli nasi młodzicy. Po bardzo udanym starcie juniorów i juniorów młodszych przyszedł czas na młodzików i ich  Mistrzostwa Dolnego Śląska. Zdobyli na nich pięć medali, w tym trzy złote. Mistrzami zostali Oliwia Czaban i Karol Molak w rzucie oszczepem oraz Weronika Janik w skoku w dal.  Wicemistrzyniami są Daria Szałańska w pchnięciu kulą oraz Ola Tomaszewska w biegu na 600 m.  Czwarte miejsca zajęli Weronika Janik w skoku wzwyż,  Daria Szałańska w rzucie oszczepem,  Bartosz Raszewski w pchnięciu kulą. Piaty był Damian Dauksza w skoku w dal i biegu na 300 m ppł.  Szóste miejsca wywalczyli Dominik Hajdasz w biegu na 300 m ppł i Oliwia Czaban w pchnięciu kulą. Na siódmym miejscu uplasowali się  Bartosz Raszewski w rzucie dyskiem i Natalia Krynicka w biegu na 300 m ppł. Zdjęcia: dzla.pl.