Pozostał miesiąc

Bieganiem kończymy rok 2013 i już myślimy o tym co będzie za miesiąc Tradycyjnie sportowy rok na Dolnym Śląsku kończy się Biegiem Sylwestrowym w Trzebnicy. Ponad tysiąc zgłoszonych biegaczy, a w tym gronie kilkudziesięciu wałbrzyszan. Z kilku klubów biegaczy, jakie mamy już w naszym mieście. Wśród nich byli zawodnicy Górnika, wielu, którzy liznęli lekkiej atletyki, biegania w naszym klubie teraz kontynuuje te biegowe tradycje w życiu dorosłym. I bardzo dobrze.

Tymczasem świąteczny wypoczynek dla zawodników LKS Górnik już się kończy. To dlatego, ze już za  kilkanaście dni pierwsze imprezy pod dachem w Nowym Roku 2014. A za miesiąc najważniejszy start halowy dla naszych juniorów. 11 stycznia LKS Górnik organizuje miting halowy dla wszystkich kategorii wiekowych w biegach, skoku w dal, skoku wzwyż i pchnięciu kulą. Powtórzymy go 18.01. natomiast w dniach 23-26.01 w Spale zostaną rozegrane Halowe MP juniorów i kadetów. i tam liczymy na pierwsze w 2014 roku medale.