Zaczynamy podstawówki

Zbliża się termin pierwszego startu uczniów szkół podstawowych w ramach lekkoatletycznych piątków z LKS Górnik. Ten pierwszy piątek nastąpi już 8 listopada. zapraszamy uczniów klas IV-VI szkół podstawowych do hali lekkoatletycznej na ul. Chopina 1.  Każda szkoła może wystawić dowolną ilość drużyn, a każda drużyna składa się z 10 uczennic i 10 uczniów.  Jeden uczeń może wziąć udział w najwyżej dwóch konkurencjach. Dla uczniów podstawówek przygotowaliśmy  następujące konkurencje: biegi na 60m, 300, 600m, skok w dal i rzut piłka lekarską.  Liczymy na udział wszystkich wałbrzyskich szkół podstawowych, milo by nam było, gdyby przyjechali uczniowie z pobliskich miast – Szczawna, Jedliny, Głuszycy, Boguszowa. Zmieszczą się wszyscy chętni do lekkoatletycznego sprawdzianu.  Najlepsi wystąpią w finale w marcu. Informacji udziela prezes LKS Górnik Stanisław Grędziński tel. 660641299. O Puchar prezesa naszego klubu rywalizują uczniowie szkół podstawowych. Natomiast na 22.11 zapraszamy gimnazjalistów na ich lekkoatletyczne piątki z LKS Górnik.