Pierwszy piątek

Za nami pierwsza impreza z cyklu „Piątki Lekkoatletyczne”, które dla uczniów wałbrzyskich  szkół podstawowych i gimnazjów organizuje nasz klub. Jako pierwsi rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Dziewięć  szkół wzięło udział w I rzucie „Piątków Lekkoatletycznych” LKS Górnik. Startowało w tych zawodach ponad 200 dzieci, które z wielkim zaangażowaniem walczyły o uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Wśród dziewcząt wygrała zdecydowanie PSP26 przed PSP22, PSP21, MSP Szczawno i PSP2. W rywalizacji chłopców najlepsza była PSP28, która wyprzedziła  PSP26 i PSP22 z taką samą ilością punktów, a dalej były PSP21 i PSP2. W łącznej punktacji I rzutu zwyciężyła PSP26 – 119 punktów przed PSP28 – 63, PSP21 – 45, MSP Szczawno – 40 i PSP2 – 38. Drugi rzut lekkoatletyczny szkół podstawowych w grudniu.

Natomiast już w najbliższy piątek, 22.11  swój Piątek Lekkoatletyczny na hali przy ul. Chopina mają gimnazja. Bardzo prosimy nauczycieli  o przysyłanie zgłoszeń drogą mailową pod adresy: stach08@interia.pl oraz hanka77777@wp.pl.  Wcześniejsze zgłoszenia pomogą organizatorom  na sprawniejsze przygotowanie się do zawodów oraz w uniknięciu pomyłek w pisowni  nazwisk. W przypadku większej liczby startujących, proszę o dokładne wpisanie drużyny, którą zawodnik reprezentuje.

Poniżej po kliknięciu napisu „Piątki SP I rzut” otwierają się wyniki tego współzawodnictwa szkół podstawowych.

PIĄTKI SP I RZUT

la1pod