Świetnie w finale

Bardzo dobrze spisały się nasze najmłodsze lekkoatletki w finale ogólnopolskim ligi szkolnej. W Białymstoku reprezentowały Wałbrzych lekkoatletki PG11  i PSP26.  Wałbrzyszanki w klasyfikacji końcowe j zdobyły 10. Miejsce drużynowo w gronie 14 szkół, w tym 8. Szkół mistrzostwa sportowego. Dodatkowo indywidualnie dziewczyny nasze zdobyły dwa medale.  Medalistkami zostały  Adrianna Grędzińska  – złoty medal  w biegu na 100 metrów i Paulina Józik  – srebrny medal w biegu na 300 metrów. Bardzo dobrze wypadła sztafeta 4x100m, która wywalczyła 7. Miejsce i poprawiła rekord życiowy. Sztafeta startowała w składzie: Julia Kamińska, Paulina Józik, Joanna Biel i Adrianna Grędzińska. W skład drużyny PG11, opartej o lekkoatletki LKS Górnik, wchodziły również: Oliwia Głód, Magda Szymańska, Marta Baranowska, Oliwia Milion, Oliwia Słowik, Michalina Wróblewska, Dominika Ilejko, Agata Nowalińska, Katarzyna Tarasek, Katarzyna Rzepecka.  Opiekunami drużyny były panie Hanna Kotynia i Natalia Urbacka.