Medalowy rekord młodzików

Po udanych startach juniorów teraz młodzicy w Mistrzostwach Dolnego Śląska ustanowili swój medalowy rekord. Aż 16 medali, w tym 6 złotych wywalczyli nasi najmłodsi reprezentanci. To kolejny dowód, że wałbrzyska lekkaotletyka wraca do czołówki dolnośląskiej i krajowej.  Młodzicy LKS Górnik startowali w Zgorzelcu, tym razem aura dopisała.  Co cieszy, medale wywalczyli nasi zawodnicy w bardzo różnych konkurencjach. Zdobywcy pierwszych i drugich miejsc trafili do kadry województwa dolnośląskiego.  Złote medale wywalczyli:  Marta Pieczarka   chód sportowy, Adrianna Grędzińska –skok w dal, Marcin Ochyra –  skok wzwyż, Maciej Adamus –  rzut młotem, Małgorzata Kozera – rzut dyskiem, sztafeta 4x100m w składzie: Adrianna Grędzińska, Oliwia Głód, Julia Kamińska, Magdalena Szymańska (na zdjęciu). Srebrne medale zdobyli: Michał Błaszczak – pchnięcie kulą, Adrianna Grędzińska – 100m,   Maksymilian Piotrowski – 300 m, Martyna Paulińska –  rzut dyskiem, Adrian Żukowski –  600 m. A brązowe medale zdobyli: Maciej Adamus – dysk, Małgorzata Kozera – rzut młotem, Iwona Baran – skok w dal, Justyna Bryłka –  skok wzwyż, Michał Błaszczak –młot.  Gratulujemy!